Szanowni Państwo!

W Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Słupsku posiadamy dobrze wyposażone warsztaty produkcyjne przystosowane do realizacji różnorodnej produkcji w obróbce metalu. W oparciu o doświadczenie i umiejętności naszej kadry wytwarzamy w nich wyroby i części dla wielu branż przemysłowych dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Zgromadzone przez lata doświadczenie oraz ciągłe inwestowanie w park maszynowy otworzyły przed naszą firmą duże możliwości specjalizacji produkcji. Potwierdziła to udana kooperacja z przemysłem stoczniowym, maszynowym czy też energetycznym. W oparciu o zgromadzoną wiedzę techniczną oraz możliwości technologiczne podjęliśmy też interesującą współpracę z liczącymi się firmami w zakresie budowy maszyn roboczych i urządzeń dla różnych branż przemysłowych.

W 2013 przejęliśmy SAFO Słupsk. Przejmując w znacznej części produkcję obrabiarek do drewna, głownie obrabiarek do drewna surowego. Przeprowadziliśmy modernizację, aby zapewnić większą wydajność. Obrabiarki zostały również z certyfikowane, tak aby spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa.

Pragniemy nadal rozwijać ten kierunek działalności, który otwiera perspektywę budowy zarówno prototypów maszyn i urządzeń, a także stwarza możliwość ich seryjnej produkcji. Jesteśmy też zainteresowani zakupem autorskich projektów wynalazków z myślą o ich zastosowaniu w przemyśle.

Zapraszamy do Współpracy.